Nauczycielki

NAUCZYCIELKI

Specjaliści w Junior Academy:

Logopeda: Magdalena Kondracka

Kilka słów o mnie: Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na kierunku logopedia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ten czas spędziłam na licznych praktykach i wolontariatach, podczas których poznawałam tajniki zawodu logopedy. Dodatkowo podnoszę swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach. W trakcie zajęć logopedycznych staram się nieustannie podążać za pacjentem, dostosowując metody oraz formy pracy do możliwości i zainteresowań dziecka. Na co dzień pracuję również jako logopeda w Szkole Podstawowej nr 3 w Olsztynie.

Placówki, w których odbywałam staże: Prywatny Gabinet Logopedyczny w Olecku, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Olsztynie

Szkolenia, warsztaty, konferencje: ,,Dysfagia. Zaburzenia połykania u dzieci i dorosłych”, ,,Jąkanie – wyzwanie diagnostyczne i terapeutyczne”, ,,Metoda werbo-tonalna w terapii dzieci z opóźnionym rozwojem mowy”, konferencja podczas Europejskiego Dnia Logopedy pt. „Gdzie w mózgu mieszka słowo”.

Zainteresowania: rozwój osobisty, książki psychologiczne, chrześcijańskie i motywacyjne, zdrowy styl życia, muzyka

Zalety: Empatyczna, cierpliwa, życzliwa

Życiowe motto: ,,Jeśli chcesz osiągnąć to, co niemożliwe, zajmij się tym, co możliwe”.

                                                                                           – Regina Brett ,,Jesteś cudem”


Rytmika: Joanna Włodarczyk
Taniec – Szkoła Wdzięku i Tańca, Przemienieccy- prowadzący zajęcia: Adam Jabłoński 
Język angielski: Iga Celińska, Agata Michalak
Domifika: czyli Dominika Radaszewska czyta naszym dzieciom bajki podczas comiesięcznych odwiedzin w grupach BB i HH