Agata Michalak

NAUCZYCIELKI

Agata Michalak

Od tego roku będę miała przyjemność podróżować z grupą „HAPPY HIPPOS” przez krainy pełne przedszkolnych wyzwań, wzlotów i upadków, które razem przetrwamy i na wszystko będziemy odpowiadać uśmiechem  Świat magii przedszkola otworzy przed nami niekończące się pomysły na dobrą zabawę i naukę  Przedszkolaki z Junior Academy będą razem ze mną kroczyć przez świat języka angielskiego i poznają na własnej skórze, że nauka to nie tylko siedzenie przy książkach, ale przede wszystkim dobra zabawa i samodoskonalenie się.

Kilka słów o mnie:

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Filologia Angielska na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. W tym roku zaczynam studia II stopnia również na Filologii Angielskiej, ale na Uniwersytecie Gdańskim.

Zainteresowania: sporty ekstremalne, publiczne przemowy, książki, seriale o tematyce prawniczej

Zalety: jestem uśmiechnięta, komunikatywna, zawsze służę pomocą, uważam że nie ma rzeczy niemożliwych, tylko czasami trzeba nad czymś dłużej popracować 

Wady: z tego co mi wiadomo nie mam :p

Czego nie lubię?: fałszywej skromności i oszustwa

Życiowe motto i ulubiony cytat:
„Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn’t do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”

Mark Twain

„Za 20 lat będziesz bardziej rozczarowany z powodu rzeczy, których nie zrobiłeś niż z powodu tych, które zrobiłeś. Odrzuć zatem cumy. Wypłyń z bezpiecznej przystani. Złap wiatr w żagle. Poznawaj. Marz. Odkrywaj.”

Mark  Twain

Tyle o mnie. Do zobaczenia !!! 
P.S. Kocham zielony kolor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!