DZIECI

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

KIDS ACADEMY: Kursy języka angielskiego dla przedszkolaków

To świetna zabawa i nauka. Posiadamy bogate doświadczenie w nauczaniu najmłodszych. Ponadto, Oxford Academy pełni patronat językowy nad dwoma olsztyńskimi przedszkolami językowymi, w tym nad naszą autorską placówką  Junior Academy.

Do Akademii zapraszamy już czterolatków. Nauka odbywa się na dwóch poziomach zaawansowania:

  • Kids Academy Starter
  • Kids Academy Kontynuacja

Możesz nam zaufać. Nauczyciele pracujący w Oxford Academy są doświadczonymi pedagogami, którzy specjalizują się w pracy z najmłodszymi.

Poziomy KIDS  to nauka przez zabawę, budowanie pozytywnego nastawienia do nauki języka angielskiego. Dzieci uczą się słówek ze swojego najbliższego otoczenia, grają w ciekawe gry,  śpiewają piosenki, uczą się angielskich rymowanek i wykonują różnorodne prace plastyczne. Poznają również zwyczaje i kulturę państw anglojęzycznych. Podczas zajęć dzieci są nagradzane naklejkami, pieczątkami i dyplomami. Zajęcia w Kids Academy odbywają się dwa razy w tygodniu (pon/śr lub wt/czw) i trwają 45 minut.

Nie prowadzimy testów wstępnych dla przedszkolaków   To Rodzic opowiada nam o przebiegu nauki języka  angielskiego swojego dziecka. Metodyk szkoły chętnie doradzi jeden z poziomów: STARTER (dla dzieci w  wieku przedszkolnym, które nigdy nie uczyły się języka angielskiego) lub KONTYNUACJA (dla dzieci, które opanowały już podstawy: kolory, liczenie i znają wiele nazw otaczających je przedmiotów). Metodyk szkoły na prośbę Rodzica porozmawia z dzieckiem i pomoże w podjęciu decyzji o wyborze grupy. Zachęcamy do przyniesienia przerabianych wcześniej podręczników.

U nas grupy zawsze do 10 osób!

Dzieci kochają Kids Academy!

 

Szanowni Dyrektorzy Przedszkoli,

Szkoła Języków Obcych Oxford Academy oferuje patronat językowy dla przedszkoli na terenie Olsztyna.  Aby zapoznać się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny. W ramach patronatu zapewniamy profesjonalną naukę języka angielskiego lub niemieckiego w Państwa placówce min. 2 razy w tygodniu, opiekę metodyka oraz możliwość posługiwania się naszym logotypem na warunkach opisanych w umowie patronackiej.  Przygotowujemy dzieci do występów i pokazów, opracowujemy informacje dla rodziców na temat postępów dzieci, zapewniamy pakiet motywacyjny dla dzieci (albumy i naklejki). Prowadzimy zajęcia m.in. w oparciu o materiały wydawnictwa Pearson. Skutecznie uczymy w miłej i niezwykle twórczej atmosferze. Zajęcia prowadzą nasi lektorzy- absolwenci filologii angielskiej z doświadczeniem w nauczaniu najmłodszych. Zapraszamy do kontaktu.

JUNIOR ACADEMY: kursy języka angielskiego dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej

W Junior Academy nauczamy na trzech poziomach:

  • Junior 1 dla uczniów klasy pierwszej
  • Junior 2 dla uczniów klas 2 i 3
  • Junior 3 dla uczniów klasy 2 i 3

W grupie Junior 1 dzieci zaczynają pisać po śladzie już w pierwszym semestrze, a w drugim potrafią już samodzielnie zapisywać wiele słów  w języku angielskim. W grupach Junior 2 i 3 nasi młodzi uczniowie poznają bogactwo słów i struktur gramatycznych. Nasi uczniowie szybko poprawiają swoje oceny w szkole, bardzo lubią język angielski i zdobywają nagrody w konkursach językowych. Nauka we wszystkich  grupach Junior wykracza poza program nauczania w szkole podstawowej w klasach 1-3.  Zajęcia prowadzimy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dzieci poznają też wiele gier, zabaw, piosenek i wierszyków w języku angielskim, a także uczą się  dialogów i biorą udział w angielskim teatrzyku. Nauczyciel używa języka angielskiego w komunikacji z dziećmi przez większą cześć lekcji. U nas trzeba się uczyć:-) Uczniowie odrabiają prace domowe i piszą raz w tygodniu krótkie testy sprawdzające (wejściówki) oraz także dłuższe sprawdziany po zakończeniu każdego działu. Wprowadzamy dzieci w świat nauki i obowiązków pamiętając o tym, że naszym zadaniem jest przede wszystkim zachęcić, a nie zrazić do nauki języka angielskiego. Zawsze wspieramy, motywujemy i inspirujemy  naszych młodych kursantów!

Dzieci, które otrzymały promocję do klasy 1 i 2 szkoły podstawowej nie piszą testu wstępnego.
O wyborze grupy decyduje metodyk szkoły na podstawie rozmowy z rodzicem. Metodyk szkoły na prośbę Rodzica rozmawia z dzieckiem i pomaga w podjęciu decyzji o wyborze grupy. Jeśli dziecko uczyło się języka angielskiego w  dodatkowym wymiarze godzin, warto przynieść na rozmowęz metodykiem dotychczas przerobione przez dziecko podręczniki. Dzieci, które otrzymały promocję do klasy 3 szkoły podstawowej piszą test tylko jeśli uczyły się wcześniej języka angielskiego w dodatkowym wymiarze godzin.

Zajęcia w Junior Academy odbywają się dwa razy w tygodniu (pon/śr lub wt/czw) i trwają 60 minut. Raz w miesiącu zapraszamy też na dodatkowe konsultacje z lektorem (dla chętnych).

U nas grupy zawsze do 10 osób!

Dzieci kochają Junior Academy!

TEEN ACADEMY: kursy języka angielskiego dla nastolatków 10-16 lat

Uczniów w wieku 10-16 lat zapraszamy do grup Teen Academy. Uczymy w 10 osobowych grupach zbliżonych wiekowo. Prowadząc kursy dla młodzieży, w zależności od wieku kursantów, przygotowujemy do sprawdzianu szóstoklasisty i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Nasi kursanci są też laureatami i finalistami olimpiad i licznych konkursów językowych.

Zapraszamy do odwiedzenia szkoły i poznania naszych kreatywnych i zawsze pomocnych lektorów. Dzięki nam polubisz język angielski. Poprawa ocen w szkole gwarantowana! Świetnie tłumaczymy gramatykę i uczymy wszystkich sprawności językowych:  czytania, pisania, słuchania i oczywiście mówienia. Pamiętamy, że komunikacja w języku angielskim jest najważniejszym elementem i celem nauki języka angielskiego.  U nas trzeba się uczyć:-) Uczniowie odrabiają prace domowe i piszą raz w tygodniu krótkie testy sprawdzające (wejściówki) oraz dłuższe sprawdziany po zakończeniu każdego działu. Wprowadzamy młodzież w świat nauki, egzaminów i obowiązków pamiętając o tym, że naszym zadaniem jest przede wszystkim zachęcić, a nie zrazić do nauki języka angielskiego. Zawsze wspieramy, motywujemy i inspirujemy  naszych kursantów!

Zachęcamy do odwiedzenia całej strony internetowej, kontaktu mailowego, telefonicznego i odwiedzin w naszym biurze. Doradzimy tam najlepsze rozwiązania. W Oxford Academy możesz liczyć na zaangażowanie i doświadczenie metodyka, który decyduje o przyjęciu uczniów do grup.

Młodzież  w wieku 17 plus zapraszamy do ADULT ACADEMY, czyli do grup dla osób dorosłych.

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI

NOWOŚĆ: kursy języka niemieckiego dla dzieci i młodszej młodzieży.

Zachęcamy naszych młodych kursantów do nauki języka niemieckiego jako drugiego języka obcego!

Zajęcia odbywają się tylko raz w tygodniu w piątki. W roku szkolnym 2019/20 planujemy utworzenie następujących grup:

  • Niemiecki od podstaw dla uczniów z klas 1-3 SP (60 minut)
  • Niemiecki od podstaw dla uczniów z klas 4-8 SP (60 minut)
  • Niemiecki kontynuacja dla uczniów z klas 1-3 SP (60 minut)
  • Niemiecki kontynuacja dla uczniów z klas 4-8 SP (60 minut)

Zapraszamy serdecznie!