O Szkole

W Kreatywnej Szkole językowej uczymy w atrakcyjny dla dzieci, bezstresowy sposób wszystkich sprawności językowych. Staramy się rozbudzić dociekliwość i zaangażowanie uczniów, motywujemy do przejęcia inicjatywy, inspirujemy i dodajemy im pewności siebie. Kreatywna Szkoła Językowa nie ma nic wspólnego z tradycyjnymi placówkami, gdzie nauczyciel oddziela się od kilkunastoosobowej grupy biurkiem, a zajęcia zdominowane są przez język polski.

Nauka języka w wymiarze kilku godzin w tygodniu ma sens jedynie w małych grupach, gdzie każdy słuchacz posiada możliwość wielokrotnego zabierania głosu i tym samym częstego ćwiczenia „żywego” języka. KSJ dysponuje nowoczesnym sprzętem multimedialnym oraz kilkudziesięcioma grami edukacyjnymi, by ułatwić dzieciom i młodzieży przyswajanie wiedzy przy wykorzystaniu środków bliskich młodemu pokoleniu.

Ponadto, wnętrza szkoły zostały zaprojektowane tak, by zapewnić komfortowe warunki niekojarzące się ze szkolnym przymusem. Na najmłodszych czeka żywa, radosna kolorystyka a wakacyjne dodatki wprowadzają w atmosferę relaksu i przywodzą na myśl beztroski świat zabaw.

Kreatywna Szkoła Językowa

Jaroty ul. Stawigudzka 7 lok. K
10-687 Olsztyn

T: 530 894 177
M: biuro@kreatywnaszkolajezykowa.pl